Naszą siłą jest rodzina!
To właśnie na niej bazuje firma BioGrim. W jej tworzeniu i działaniu bierze udział każdy członek. Jest to dla nas bardzo ważne, gdyż pozwala na ugruntowanie naszej rodzinnej więzi i tworzenie takiej samej atmosfery między nami, a naszymi klientami. Cała rodzina dokłada starań, aby firma mogła produkować tak wyjątkowe na polskim rynku, naturalne soki z jabłek, a dzięki temu cieszyć podniebienia naszych klientów. Najważniejszą dla nas kwestią jest, aby klienci nabywający nasze produkty, czerpali przyjemność z ich spożywania.
Proces powstawania wysokiej jakości soku „SOCZYSTA NATURA”, rozpoczyna się w gospodarstwie sadowniczym Ireny i Grzegorza Maryniowskich położonym we wsi Wojciechów, będącym podstawą stworzenia w 2010 roku firmy BioGrim. Zostaliśmy już docenieni zarówno na rynku lokalnym jak i na poziomie wojewódzkim. Nasz naturalny sok jabłkowy „Soczysta natura” otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”, który odbył się 15 lipca 2012r. w Janowcu pod patronatem Urzędu Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego. Kolejny laur otrzymaliśmy za nasz sok jabłkowo – buraczkowy w dniu 16 czerwca 2013r. w konkursie na najlepszy produkt lokalny w kategorii kulinaria w ramach „Święta Produktu Lokalnego” zorganizowanego przez LGD „Owocowy Szlak” w Opolu Lubelskim.
Kolejnym sukcesem naszej rodzinnej firmy BioGrim jest zajęcie I miejsca w kolejnej edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”, które tym razem odbyło się 14 lipca 2013r. w Zamościu. Nasz sok jabłkowo-buraczkowy został doceniony przez jury za swój wspaniały, niepowtarzalny smak oraz liczne walory zdrowotne.
Niezwykle miła, aczkolwiek zupełnie niespodziewana okazała się również nominacja naszego naturalnego soku jabłkowego do konkursu "Perły 2013", którego finał odbędzie się podczas targów w Poznaniu 2013r. To ogromne wyróżnienie i za razem mobilizacja do podejmowania kolejnych wyzwań.
Gospodarstwo sadowniczo-ogrodnicze rodziny Maryniowskich położone jest w nadwiślańskim pasie wyżynnym, na wysokości kamieniołomów w Kaliszanach oraz Sanktuarium pw. Św. Tomasza Apostoła i Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Piotrawinie, w odległości 6km od koryta rzeki. Wapienne podłoże gleby, na której rosną jabłonie powoduje, że owoce z tego rejonu charakteryzują się wspaniałym smakiem i niepowtarzalnym kolorem. Specyficzny mikroklimat sprawia, że okresy intensywnych opadów przeplatają się tu z okresami długotrwałych susz. Korzenie drzew sięgające nawet do 2 metrów, pobierają wodę bogatą w makro i mikroelementy z głębszych warstw gleby. Wody opadowe w wyniku naturalnej filtracji przez pokłady kamienne, pozbawione są wszelkich zanieczyszczeń pochodzących z powietrza.
Zapraszamy do skosztowania naszych produktów i ich ocenę na naszej stronie. Dziękujemy tym samym za zaufanie!
Grzegorz Maryniowski wraz z rodziną.